
Külmä üü veevä mõttõ kütmise pääle. Ma ei olõ umma elotustõ viil määndsitki lämmäpumpõ sisse säädnü, tuuperäst tulõ iks nika, ku viil jõudu ja tervüst om, pruuvi ahokütmist jakada. Tuu…
Mi pruugi präänikit, et uuri, ku pall'o inemiisi seo lehe pääl käü ja tetä nii, seo leht su jaos parõmbahe tüütänü.
Ku klõpsat "Olõ kõgõga peri", sis kität sa hääs, et präänigu võetasõ pruukmistõ.